انبار

انبارداری

انبار به عنوان قلب یک واحد تولیدی که از مهمترین و بزرگ ترین قلم از دارایی های واحد های تولیدی نگهداری می کند یکی از حساس ترین بخش های این دسته از سازمان ها است نگهداری از مواد اولیه و همچنین کالای اماده برای فروش حساس ترین فعالیت این قلب تپنده است البته وظایف انبار فقط به نگهداری محدود نمی شود دیگر وظایف مهم بخش انبار تعیین حدقل و حداکثر موجودی انبار و همچنین تعیین نقطه سفارش مجدد و مقدار هر سفارش می باشد یکی دیگر از وظایف انبار جلوگیری از آن است که موجودی انبار به نقطه ی موجودی خطرناک برسد.

در صورتی که انبار در هر یک از وظایف خود دچار اشتباه یا لغزش بشود می تواند کل واحد تولیدی و پروسه ی تولید را به چالش بکشد به همین علت انبار و مدیرت ان یکی از مهم ترین بخش های واحد های تولیدی است

اگر بخش انبار بطور منظم و درست عمل کند می تواند  کل فرایند تولید را تحت تاثیر قرار دهد چرا که شروع پروسه در انبار است و در پایان نیز کالای تولید شده به انبار باز خواهد گشت صدور رسید های ورود خروج انبار می تواند یک کنترل داخلی بسیار مناسب برای شرکت ها باشد تا بطور دقیق و اساسی از یکی از با ارزش ترین دارایی هایشان نگهداری کنند.

سیستم انبار همچنین با ارائه ی گزارشات روزانه ماهانه و حتی سالانه می تواند به مدیر نشان بدهد که ایا به اهداف خویش دست پیدا کرده است یا خیر و همچنین ارتباط انبار با بخش مالی می تواند با در اختیار گذاردن اطلاعات لازم به بخش مالی کمک شایانی در تولید صورتهای مالی دقیق تر که موجودی انبار را بطور کاملا دقیق نشان بدهد بنماید

لذا وجود یک سیستم انبار داری دقیق در شرکتها لازم که حتی ضروری نیز می باشد در این بین وجود یک سیستم مکانیزه می تواند در دقیقتر شدن فرایند های فوق و همچنین کاهش هزینه ها و کارا تر شدن بخش انبار بشود.

بخش انبارداری

سیستم انبارداری باید همه ی وظایف مدیریت انبار را به صورت کارا تر و اسان تر انجام بدهد سیستم انبارداری سیموت با دیگر بخش های سیستم بطور یکپارچه در تعامل است به هنگام ورود و خروج کالا رسید انبار صادر می کند و چون با دیگر سیستم ها مثل سیستم حسابداری کنترل کیفیت در تماس است فعالیت انبار را برای آنها بطوری که در حیطه ی فعالیت ایشان باشد ارسال می کند.

سیستم انبار داری سیموت ارقام موجودی کالا را به صورت عددی و همچنین به صورت ريالی گزارش میکند که این امر به مدیریت در تجزیه و تحلیل داده های انبار بسیار کمک میکند.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید