حسابداری و مالی

شرکت های کوچک و متوسط بخش بسیار مهمی از اقتصاد یک کشور را تشکیل می دهند تحقیقات نشان داده است که شرکت های کوچک و متوسط نقشی فعال در تولید ناخالص داخلی ایفا می کنند بطوری که این شرکت ها بیشتر از 40% از تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارند.اهمیت این شرکت ها تا جایی است که حتی هیئت استاندارد های بین المللی حسابداری(IASB) استاندارد جداگانه ای را برای این دسته از شرکتها فراهم اورده است با عنوان (IFRS for SMEs)

  باتوجه به اهمیت ذکر شده در مورد شرکت های کوچک و متوسط حسابداری و گزارشگری مالی برای این شرکت ها ازاهمیت بسیار بالایی برخوردار است همچنین مدیریت برای اداره این واحد ها به اطلاعات مختلفی در زمینه های انبار کنترل کیفیت بهای تمام شده کالای ساخته شده فروش مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM) احتیاج دارد. به همین خاطر بر ان شدیم تا با طراحی نرم افرازی یکپارچه برای این دسته از موسسات به مدیران این امکان را بدهیم تا عملیات طی دوره خود را ثبت کنند و اقدامات خود را مورد بررسی قرار بدهند و همچنین بتوانند به صورت یکپارچه به گزارشات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

  یکی از مهم ترین نقاط قوت نرم افزار سیموت وجود یکپارچگی بین بخش های مختلف نرم افزار است که مدیریت را قادر می سازد تا به همه ی اطلاعات مود نیاز خود دسترسی داشته باشد.

نرم افزار سیموت بر اساس نیاز های شرکت های تولیدی طراحی و عرضه شده است در این نرم افزار بخش های مختلفی از جمله انبار کنترل کیفیت (QC) بخش حسابداری و مالی بخش فروش و… تعبیه گردیده است که شرکت می تواند براساس نیازهای خود یک یا چند  یا همه ی بخش های مذکور را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهد

بخش حسابداری و مالی

در بخش حسابداری و مالی نرم افزار امکانات مختلفی را در دسترس قرار می دهد تا مدیریت بتواند بطور دقیق عملکرد مالی شرکتش را مورد بررسی قرار دهد بررسی کند در این نرم افزار  ثبت اسناد حسابداری بصورت خودکار است البته برای ثبت سند به صورت دستی نیز یک بخش خاص در نظر گرفته شده است مدیریت میتواند مانده ی حسابهای مد نظرش را در هر لحظه از زمان بطور دقیق در اختیار بگیرد برای مشتریان فاکتور فروش صادر کند و همچنین رقم بهای تمام شده کالای فروش رفته را بطور دقیق مورد محاسبه قرار دهد و با استفاده از ارقام دقیق مالی سود را بطور دقیق تر بدست اورد

  صورتهای مالی به عنوان ثمره ی فعالیت حسابداری بخش مهمی از نرم افزار را تشکیل می دهد در این نرم افزار شما قادر خواهید بود صورتهای مالی اساسی فعالیت خودرا مورد بررسی قرار دهید این صورتها به شرح زیر است:

صورت وضعیت مالی (ترازنامه)

صورت عملکرد مالی (صورت سود وزیان)

صورت جریان وجوه نقد

این صورت ها مطابق بااستاندارد های حسابداری ایران در دسترس شما قرار خواهدگرفت

  از مزایای مهم این نرم افزار در ارتباط بودن بخش مالی با دیگر بخش های کارخانه از جمله بخش انبار و تولید است این ارتباط یکپارچه به دقت بهایابی در بخش مالی کمک شایانی می کند.

با توجه به اینکه قوانین و مقررات مالی و مالیاتی کشور در گذر زمان به طور مداوم دچار تغییر و تحول میشوند، لذا بروزسانی نرم افزارهای مالی ازاهمیت بالایی برخوردار است. در نرم افزار سیموت، بخش مالی به واسطه ظهور قوانین و مقررات جدید با استفاده از اتصال به اینترنت بروزرسانی خواهد شد.

حسابداری تحت وب

حسابداری و گزارشگری مالی تحت وب یک موضوع جدید در حسابداری است گروه ما با بررسی ابعاد این موضوع جدید در حسابداری تصمیم به اجرای طرحی جدید گرفت که در ان بجای انجام عملیات بصورت دسکتاپی ان را تحت وب و به صورت ابری انجام دهد این بخش ازخدمات ما دقیقا ارائه دهنده ی همان خدمات نسخه ی تحت ویندوز است با این تفاوت که شما عملیات خود را در فضای نت و بصورت ابری انجام می دهید از مزایای این روش می توان به کم هزینه تر بودن ریسپانسیو بودن و در دسترس بودن و امنیت اطلاعات اشاره کرد

در مورد امنیت داده ها در این شیوه باید اشاره کنیم که داده های شما از اسیب های احتمالی مثل از بین رفتن ویروسی شدن در امان هستند چراکه این داده ها در مکان های مختلف جغرافیایی و توسط تیم حرفه ای و متخصص نگهداری می شود که از وارد امدن هرگونه اسیب به اطلاعات با ارزش شما جلوگیری خواهد کرد.

 شما می توانید با اجاره ی بخش های تحت وب و ابری ما علاوه بر انکه در هزینه های خود صرفه جویی می کنید از داده های خود محافظت نمایید و با استفاده از هر نوع دستگاه هوشمندی از جمله تلفن های هوشمند و تبلت و کامپیوتر های شخصی عملیات مورد نظر خود را به سادگی و در هر مکان فقط با اتصال به شبکه ی اینترنت انجام دهید.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید