کارگزینی

نیاز مدیران به اطلاعاتی در مورد  کارمندان ایجاب می کند که یک سیستم اطلاعاتی دقیق و منظم از  کارمندان در اختیار داشته باشند.

اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولد، زمان استخدام و مقدار سابقه کار در واحد اقتصادی که اطلاعات فردی می باشند و هر مدیر در مورد کارکنانش نیاز دارد. اما اینها تنها اطلاعاتی نیستند که یک مدیر نیاز دارد،اطلاعات مالی نیز رکنی بسیار مهم است که مدیر عامل و مدیر مالی و حتی خود شخص باید به آن دسترسی داشته باشند،این اطلاعات مالی شامل حکم حقوقی می باشد که از طریق آن فیش حقوقی به دست می آید همچنین مدیر مالی باید از مقدار مساعده ها و وام های پرداختی به کارکنان نیز اطلاع کامل و جامع داشته باشد تا در موقع لازم نسبت به کسر ارقام مربوطه از حقوق کارمندان اقدام بکند.

لذا در بخش کار گزینی امکاناتی فراهم آورده ایم تا مدیران به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند، این اطلاعات شامل اطلاعات فردی شخص از جمله تاریخ تولد زمان استخدام مقدار سابقه میزان تحصیلات وضعیت خدمت سربازی و در بخش طلاعات مالی امکان تعریف حکم حقوقی برای هر شخص وجود دارد به این معنا که مدیران قادر هستند برای هر شخص اقلام حقوق و مزایا مشخصی مثل حقوق پایه، حق اولاد حق اضافه کاری  را تعریف کنند

پس از انکه مدیریت مقدار حقوق و مزایای هر شخص را تعریف کرد سیستم قادر خواهد بود  بر  اساس  حکم حقوقی تنظیم شده برای هر ماه حقوق فیش حقوقی صادر کند که در آن جمع حقوق و مزایا و مقادیر کسورات پرداختی برای آن ماه نشان داده می شود، همچنین سیستم توانایی اعمال این رویداد مالی را در بخش حسابداری به شکل سند حقوق و دستمزد داراست.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید